Kõrgete punktisummadega DWTS-võistlejad, kes läksid enne finaali koju

Sisukord:

Anonim

Tantsud tähtedega on populaarne kuulsuste tantsuvõistlus, mis on kestnud kolmkümmend hooaega. Sarja jooksul on see tekitanud vastureaktsiooni ja poleemikat suurepäraste tantsijate liiga vara koju saatmise üle, kuna fännid hääletavad oma lemmikute poolt, kes ei ole alati parimad tantsijad.

Suurim ärritus Dancing With the Stars’i ajaloos on ilmselt see, kui Bobby Bones võitis koos oma partneri Sharnaga 27. hooaja, kui ta oli võistluse üks kõige andekamaid tantsijaid. Saade sai nii palju vastukaja, et nad muutsid viisi, kuidas kuulsusi saatest välja kutsutakse; nad lasevad kohtunikel otsustada, kes läheb koju kahe madalaima kombineeritud punktisumma ja fännide häältega paari vahel. Vaatame, millised kõrge punktisumma saanud ja andekad kuulsused enne finaali saatest välja hääletati.

8 Sabrina Bryan hääletati tähtedega tantsimisest kõrvale

Sabrina Bryan Cheetah Girlsist, kes oli 5. hooajal partneriks Mark Ballasega, oli uskumatu tantsija, keda fännid armastasid, kuid ta ei saanud ühel nädalal piisav alt hääli ja ta eemaldati saatest 7. kohal. koht 5. hooajal ja jälle 8. 15. hooajal. Ta oli nii armastatud ja fännid olid nii pettunud, kui ta liiga vara saatest lahkus, et kutsusid ta ühel nädalal külalisesinejaks.

7 Melora Hardin hääletati välja Tantsud tähtedega

Kindlasti nii fännide kui ka kohtunike lemmik sarjade Dancing With the Stars, The Office ja The Bold Type 30. hooaja staar Melora Hardin hääletati vahetult enne finaali. Tema keskmine punktisumma saates oli 36 punkti 40-st, mis on väga hea, eriti arvestades, et ta oli võistlemise ajal 50. eluaastates. Ta saavutas saates 6. koha ja saavutas oma Paso Doble'i hooaja tipptulemuse, täiuslikult 40.

6 Sunisa Lee hääletati välja Tantsud tähtedega

Olümpiakuldvõimleja Sunisa Lee hääletati vahetult enne 30. hooaja finaali mängust Dancing With the Stars 5. kohale. Lee hooaja keskmine tulemus oli 33,8 40-st, saavutades oma Samba jaoks ideaalse tulemuse. Võimlejatel läheb Tantsud tähtedega oma sportlike võimete tõttu tavaliselt väga hästi ja Lee polnud erand. PopSugari sõnul ütles Lee lavataguse intervjuu ajal, et "ilmselgelt me ei pääsenud finaali, kuid ma tunnen, et leidsin end lõpuks üles ja olen endas kindlam."

5 Brandy Norwood hääletati välja Tantsud tähtedega

Brandy Norwood võistles Dancing With the Stars 11. hooajal ja saavutas koos oma elukutselise partneri Maksimiga 4. koha pärast seda, kui oli terve hooaja esireket võitnud. Ta sai hooaja keskmiseks tulemuseks 26 punkti 30st ja sai oma Argentina tango eest suurepärase hinde. Vaatajate suureks šokiks lasti ta poolfinaalide nädalal lahti.

4 Simone Biles hääletati välja Tantsud tähtedega

Simone Biles, üks paljudest võimlemisvõistlejatest sarjas aastate jooksul, saavutas saates Dancing with the Stars 24. hooajal 4. koha. Tema elukaaslane oli Sasha ja tema keskmine punktisumma hooaja jooksul oli 35,6 40-st. Tema madalaim tulemus hooaja jooksul oli Cha-Cha-Cha 29 punkti 40-st, samas kui ta sai kaks täiuslikku punktisummat nii Jive kui ka tema eest. Rumba.

3 Heather Morris hääletati välja Tantsud tähtedega

Võib-olla üks suurimaid šokeerijaid Dancing With the Stars ajal, kuulsusvõistleja ja Glee staar Heather Morris, kes on päriselus töötanud professionaalse tantsijana, hääletati saatest välja 24. hooajal 8. kohale. seeria. Tema hooaja keskmine tulemus oli 33,4 40-st ja ta sai isegi oma Rumba eest täiusliku skoori. Sari sai tema varajase lahkumise tõttu palju vastukaja.

2 Maria Menounos hääletati välja Tantsud tähtedega

Maris Menounos saavutas sarja Dancing with the Stars 14. hooaja jooksul pidev alt kõrgeid punkte. Tema keskmine punktisumma oli võistluse ajal 26,8 ja ta sai kaks täiuslikku punktisummat, sealhulgas ühe Argentina tango ja teise Paso Doble'i eest. Ta hääletati poolfinaalis saatest välja ja saavutas 4. koha pärast seda, kui oli terve hooaja esireket.

1 James Van Der Beek hääletati välja Tants tähtedega

Pärast seda, kui James Van Der Beek oli sarja Dancing With the Stars 28. hooajal esireket, saadeti ta koju 5. kohale, varsti pärast seda, kui tema naine oli põdenud nurisünnitust ja esitas emotsionaalse austustantsu, väljendades tema leina. oma lapse kaotamine. Ta kaalus sel nädalal saatest loobumist, kuna tema naine oli haiglas, kuid naine julgustas teda jätkama. Ta võttis kaotuse üsna raskelt vastu ja nimetas selle üheks oma põhjuseks, miks ta kolis Los Angelesest Texases asuvasse rantšosse.